" />
Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

 Ukraina

Rumunia

Gruzja

Maroko

Islandia

Egipt

Madagaskar

  

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się

Mobilny tor off road - tylko u nas. Pokazy, promocje

Data : 2011-05-20
quadyquadyquadyquadyquadyquadyquadyquadyquadyquadyquady

REWELACJA -MOBILNY TOR OFF-ROADOWY

Oddajemy Państwu do dyspozycji jeden z niewielu w Europie – mobilny, rozkładany tor offroadowy– show z wielkim zastrzykiem adrenaliny.

Tor wspaniale uatrakcyjnia każdą Imprezę Masową - Eventy, Targi, Promocje produktowe, prezentacje prasowe dealerów samochodów z segmentu 4x4 a nawet kampanie polityczne. Ma olbrzymi potencjał marketingowy. Każdorazowo, eventy z naszym Torem przyciągają rzesze zaproszonych dziennikarzy z wszystkich rodzajów mediów.
Tor był pokazywany w TVP1, TVN, TVN TURBO, Discovery i w wielu telewizjach kablowych oraz lokalnych.  Był  on fotografowany i widoczny w prasowych relacjach, m.in. w Gazecie Wyborczej, Playboyu, CKM i we wszystkich nieomal tytułach prasy z segmentu motoryzacyjnego. Poniżej zamieszczamy przykładową relację z  imprezy dla Toyoty w Koszalinie, która odbyła się dwa tygodnie temu. Była ona reklamowana w lokalnych telewizjach kablowych i prasie.

Nasz przenośny tor to unikatowa konstrukcja. Mieści się na naczepie ciągnika siodłowego, a jego złożenie lub rozłożenie trwa około 4 godzin. Można to zrobić na każdym, odpowiednio twardym podłożu. Po połączeniu wszystkich aluminiowych i stalowych elementów tor zajmuje  stosunkowo niewielka powierzchnię. Wrażenie, jakie robi na oglądających, nie mówiąc o pokonujących go pasażerach jest piorunujące! Stromy podjazd ma kąt nachylenia aż 41 stopni. W warunkach drogowych odpowiada to skali nachylenia drogowego ok. 80 %. Na niesymetrycznej ścieżce można sprawdzić skok zawieszenia oraz współczynnik wykrzyżowania osi. Z kolei trawers ujawnia zdolność pojazdu do jazdy przy znacznych wychyleniach bocznych. Waga jest doskonałym sprawdzianem prceyzyjnego prowadzenie auta. To, co na zdjęciach wygląda efektownie, na pasażerach, którzy zdecydują się na przejazd po torze, robi gigantyczne wrażenie. Unikatowa konstrukcja toru i wyczyny zaprawionych w bojach kierowców aut terenowych pokonujących strome najazdy i zjazdy działają jak magnes również na oglądających. Dotyczy to zarówno miłośników zmagań samochodami terenowymi jak również osób, które off-road znają jedynie ze zdjęć, a bezpośredni kontakt z torem przewyższa ich najśmielsze oczekiwania. Pokazy połączone z możliwościami przejechania toru na miejscu obok instruktora, gwarantują każdej imprezie niesamowity zastrzyk adrenaliny i wrażenia na długo pozostające w pamięci.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE! NASI INSTRUKTORZY PRZEWIOZĄ TWOICH GOŚCI!

Idea dla Państwa to zorganizowanie dla Waszych Klientów pokazów z udziałem mobilnego toru offroadowego lub wykorzystanie tej niezwykłej atrakcji podczas innych Waszych eventów.
Pomagamy uatrakcyjnić organizowane przez firmy imprezy - akcje marketingowe, wyjazdy, spotkania lojalnościowe z klientami, i zadziwiać zapraszanych Gości. Przenośny tor off-road, który oddajemy Państwu do dyspozycji jest wymarzonym urozmaiceniem każdej imprezy plenerowej.

DANE TECHNICZNE:
Elementy toru:
- stromy podjazd
- stromy zjazd
- trawers
- waga
- wykrzyż osi

Ważne informacje:
- tor jest zbudowany na naczepie
- po rozłożeniu zajmuje powierzchnię min. 800m2 z zachowaniem proporcji – 40m długości,
   20m szerokości,
- wysokość toru po rozłożeniu– 7m
- rozłożenie i złożenie toru wymaga po 4h
- waga toru – 18 ton
- długość naczepy ze złożonym torem – 14m
- transport – ciągnik siodłowy


KOSZTORYS:
Wynajęcie toru mobilnego to koszt 14.000 pln netto/dzień. Koszt transportu kalkulowany jest indywidualnie w zależności od odległości i czasu trwania eventu - ceny od 3.20 zł za kilometr liczony od miasta Łódź.

Cena zawiera:
- wynajem toru
- ustawienie i poziomowanie elementów
- obsługę instruktorską toru
- ubezpieczenie imprezy
- ustawienie barierek ograniczających strefę toru.

imprezy integracyjne
fun-ski.pl quady przyczepy24.pl imprezy dla firm skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl obozy narciarskie