" />
Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

 Ukraina

Rumunia

Gruzja

Maroko

Islandia

Egipt

Madagaskar

  

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się

Wycieczki na quadach - quady wyprawy

Data : 2006-05-10
quadyquadyquadyquadyquady
WYCIECZKI NA QUADACH DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH, RODZIN I DLA FIRM

 

Nasze wycieczki quadami najczęściej organizujemy:

  • Kazimierz Dolny quady - nasza baza to Kazimierz Dolny
  • Nałęczów quady
  • Lublin quady - wypożyczalnia quadów
  • Zegrze
  • Jezioro Białe - Okunika, Włodawa
  • Janowiec
  • Zwierzyniec
  • Mazury imprezy na quadach
 
Ostanie z opinii jakie otrzymaliśmy za organizowane wycieczki na quadach - prywatnie
 

"prezent jazda na quadach bardzo się spodobał, sprzęt spełniał nasze oczekiwania. Bardzo sympatyczny instruktor, który starał się pokazać nam jak najwięcej, jazdę w różnym terenie.

Organizacja wyprawy na quadach, sprawiła że już poleciłam Państwa firmę mojej koleżance :)
Barbara Czopek"
 
 
"- Na początek największy plus dla instruktora Piotrka. Odpowiednia osoba, na odpowiednim miejscu! Bardzo dobry kontakt, pełen cierpliwości :).
- Trasa wyprawy na quadach jak dla początkujących to bardzo fajna. Duże zróżnicowanie terenu i kilka ciekawych podjazdów.
- Nie znam się dokładnie na quadach pod względem sprzętowym, ale ten zapewne był bardzo dobrej klasy bo jeżeli moje 190 cm i 100 kg wciągał na górkę to znaczy że jest dobry :)

Suma sumarum jak najbardziej na plus i jeżeli wszystkie państwa usługi są na tak wysokim poziomie, to z pewnością jeszcze z nich skorzystam.

pozdrawiam serdecznie
Michał Chudzicki
 

Zapraszamy również na wyprawy całodniowe na quadach i wyprawy weekendowe na quadach gdzie zabieramy jedzenie śpiwory namioty i 2 dni spędzamy z dala od ludzi pokonując najładniejsze i najciekawsze trasy. Noclegi w namiotach, biwaki robimy w pobliżu rzek i strumieni. Organizacja imprez na quadach - integracja quadowa dla firm

Zapraszamy również na wyprawy całodniowe na quadach i wyprawy weekendowe na quadach gdzie zabieramy jedzenie śpiwory namioty i 2 dni spędzamy z dala od ludzi pokonując najładniejsze i najciekawsze trasy. Noclegi w namiotach, biwaki robimy w pobliżu rzek i strumieni.

 

 WYCIECZKI NA QUADACH - KRAJOWE
Wycieczka – Quad Trip     Cena: 130 zł / quad 2 os.   min 2 quady 1h lub 210 zł 2h 
 quady klady qlady wycieczki wyprawy quad wypozyczalnia

Quad Trip to 1 godzinna wycieczka na quadach. Start z bazy FunSail uczestnicy otrzymają qyuady, którymi pod opieką instruktora wyjadą na godzinną wycieczkę quadami. Trasa godzinnej wycieczki przebiegać będzie najpiękniejszymi wąwozami, po leśnych drogach z pięknymi widokami na Wisłę i zamek w Janowcu. Dla osób poszukujących większej przygody szczególnie polecamy 3 godzinną wycieczkę Quad Fun.

 

Dostępność: Kazimierz Dolny

Termin: start w każdą pełną godzinę od maja do listopada

 Wycieczka – Quad Fun                                              Cena: 350 zł  / quad 2 os.      3h
 quady nałęczów wyprawy quadami

Quad Fun to 3 godzinna wyprawa na quadach po najpiękniejszych trasach, z instruktorami FunSail Academy. Start z naszej bazy - uczestnicy otrzymają dwuosobowy quad , którym pod opieką instruktora wyjadą na wycieczkę po bezdrożach. Trasa wyprawy to piękne widokowe tereny, atrakcyjne do jazdy na quadach - lasy, wąwozy, rzeki, zajazdy i podjazdy. Wycieczka także dla osób początkujących, które po raz pierwszy będą prowadziły quada. W trakcie wycieczki zrobimy przerwę na ciepły poczęstunek przy ognisku lub restauracji.

Dostępność: Kazimierz Dolny, Nałęczów, Lublin, Roztocze, j. Białe, Zegrze, Mazur, Wierchomla, Piwniczna

Termin: start w każdą pełną godzinę od maja do listopada

 Wycieczka – Quad Night                                              Cena: 420 zł  / quad 2 os    3h
quady klady qlady wycieczki wyprawy quad wypozyczalnia

Quad Tours by Night to 3 godzinna nocna wycieczka na quadach. Start z naszej bazyi w godzinach wieczornych - uczestnicy otrzymają dwuosobowy quad Yamaha Grizzly 4x4, którym pod opieką instruktora wyjadą na nocną wyprawę pasmem Gubałówki. W połowie wycieczki zaprosimy uczestników na ciepły poczęstunek przy ognisku. Grupy na wycieczki nocne quadami nie mogą przekraczać 6 quadów na 1 instruktora

Dostępność: Kazimierz Dolny, Nałęczów, Lublin, Roztocze, j. Białe, Zegrze, Mazury, Wierchomla, Piwniczna

Termin:  od maja do listopada

Wycieczka ATV – Quad Extreme                               Cena: 750 / quad 2 os.          3h
 wyprawy quadami naleczow

Quad Extreme to extremalna wycieczka po offroadowych trasach, wyprawa dla osób, które miały już okazję prowadzić quada. Extreme to 3 godzinna wyprawa na quadach, w otoczeniu lasów, dolin i pięknych widoków. Trasa wyprawy przebiegać będzie w trudnym terenie - wąwozy, potoki, rzeki, błoto, które to będą stanowiły większość trasy. Miejsca te wypełnione są skałami, wielkimi głazami i połamanymi drzewami, co niejednokrotnie wymaga użycia wyciągarek. W połowie wycieczki zaprosimy uczestników na gorący poczęstunek.

Dostępność: Kazimierz Dolny, Nałęczów, Lublin, Roztocze, j. Białe, Zegrze, Mazury, Wierchomla, Piwniczna

Termin: cały rok

 Wycieczka quadem – Quad Extra                               Cena: 890 zl / quad 2 os      6h
 kazimierz dolny naleczow quady

Quad Extra to 6 godzinna wyprawa na quadach po ciekawych trasach, z instruktorami FunSail - impreza Extra to dwa razy dluzsza wycieczka Fun w super cenie. Start z bazy FunSail - uczestnicy otrzymają dwuosobowy quad  którym pod opieką instruktora wyjadą na atrakcyjna wycieczkę. Quad Extra to impreza dwukrotnie dłuższa od Quad Fun. Trasa wyprawy przebiegać będzie po bardzo urozmaiconym terenie.

Dostępność: Kazimierz Dolny, Nałęczów, Lublin, Roztocze, j. Białe, Zegrze, Mazury, Wierchomla, Piwniczna

Termin:  maja do listopada

 Wycieczka quadami – Quad Aqua Slowacja              Cena: 890 zł  / quad 2 os.     8h
 quady klady qlady wycieczki wyprawy quad wypozyczalniaquady klady qlady wycieczki wyprawy quad wypozyczalnia

Quad Aqua - 8 godzinna wycieczka na quadach z Zakopanego na Słowację - trasa biegnie przez górzyste tereny, okolice Magury Witowskiej, gdzie przekraczamy granicę. Po 3 godzinach jazdy docieramy do jednego z najpopularniejszych Parkow Termalnych na Slowacji - 2 godzinna przerwa na relaks w wodach termalnych o temperaturze 38 stopni C - baseny, jaccuzi. Po wodnych atrakcjach, przyjdzie czas na dobry obiad i powrót quadami do Zakopanego. Trasa powrotna zajmie nam 2 godziny - powrót do Polski trasą przez Chochołów, Ciche do Zakopanego. Wycieczka na Słowację jest wspaniałą przygodą w bardzo atrakcyjnym terenie, konieczne paszporty lub dowody osobiste. Cena nie obejmuje wstepu na basen oraz obiadu na Slowacji.

 Wycieczka - Quad Day                                               Cena 1090 zł / quad 2 os     8h
 quady klady qlady wycieczki wyprawy quad wypozyczalnia

Quad Day - prawdziwa całodzienna wyprawa na quadach, podczas której odwiedzimy wiele zakątków Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Wycieczka przewiduje 8 godzinną trasę, gdzie pokonamy kilkadziesiąt kilometrów. Trasa wycieczki przebiegać od Kazimierz Dolnego przez Janowiec, Bochotnicę, Rąblów do Nałeczowa i powrót przez lasy w kierunku Kazimierz Dolny. Druga najczęściej wybierana opcja to start s Janów Lubelski i wyprawa w kierunku Zwierzyńca tam 1h spływ kajakami i powrót do Janowa. Start przewidziany na godzinę 10.00, powrót około godziny 18.00. Podczas wycieczki zapewniamy opiekę instruktora oraz dwa ciepłe posiłki (ognisko oraz ciepły posiłkiek w leśniczówce)

 Quad weekend - dwudniowa wyprawa quadami                                 Cena 1200 zŁ  48h
 quady klady qlady wycieczki wyprawy quad wypozyczalnia

Wyprawa quadami. Podczas wyprawy 2-dniowej pokonamy trasę ok 80-130 km. Teren bardzo urozmaicony - od pięknych widokowo tras, przez wąwozy, bagna, lasy. Czekają nas przeprawy przez rzeki i strumienie nocleg w namiotach lub leżniczówce. Super propozycja dla rodzin, na wieczory kawalerskie czy prezent dla bliskiej osoby. Quad 2 osobowy.

Dostępność: Kazimierz Dolny, Nałęczów, Lublin, Roztocze, j. Białe, Zegrze, Mazury, Wierchomla, Piwniczna- cała Polska, Ukraina

Termin: od kwietnia do listopada

Wycieczka quadami dla rodzin i dzieci            Cena: 250 zł za 1 quad 2 osobowy 2h
 kazimerz dolny quady naleczow

Wycieczka na quadach dla rodzin i ich pociech. Trasa łatwa. Quady 2 osobowe lub 1 osobowe dla dzieci. Wycieczka 2h charakteryzująca się częstszymi postojami i pięknymi widokami. 

 

Dostępność: Kazimierz Dolny, Nałęczów, Lublin, Roztocze, j. Białe, Zegrze, Mazury, Wierchomla, Piwniczna

Termin: start w każdą pełną godzinę od maja do listopada

 WYPRAWY NA QUADACH  - ZAGRANICZNE
 Ukraina 3 dni                                        Cena za 1 quad 1800 zł  min - 2 quady 3 dni
 quady 4x4

Trzy dniowa wyprawa quadami w Ukraińskie Karpaty. Ukraina zaskoczy każdego swym pięknem, dzikością, prostotą ale przedewszystkim gościnnością górali zamieszkującej górskie osady. Podczas 3 dni przejedziemy ok 150 km po górach, przeprawimy sie kilkanaście razy przez rzeki i strumienie. Noclegi w namiotach wysoko w górach przy potokach górskich. Jako opcja noclegi w hotelach lub pensjonatach. Wszystkie quady z napedem 4x4 i blokadą mechanizmu różnicowego. Zabezpieczenie imprezy - samochód terenowy Land Rover

Termin: od maja do października

 Rumunia 4 dni                                      Cena za 1 quad 2200 zł  min - 2 quady 3 dni
 wyprawy quadani rumunia, ukraina

Trzy dniowa wyprawa quadami w Rumuńskie Karpaty. Rumunia pozostanie na długo w Waszej pamieci, porazi Cię pięknem, dzikością oraz niesamowitą przyrodą. Podczas 3 dni przejedziemy ok 120-160 km po górach, przeprawimy sie kilkanaście razy przez rzeki i strumienie. Noclegi w namiotach wysoko w górach przy potokach górskich. Jako opcja noclegi w hotelach lub pensjonatach. Wszystkie quady z napedem 4x4 i blokadą mechanizmu różnicowego. Zabezpieczenie imprezy - samochód terenowy Land Rover. W planie Transalpina, Transfogarska - trasy łączączą najwyższe szczyty Karpat. Niesamowite widoki

Termin: od maja do października

Egipt 7 dni                                                                                           cena za 4 quady
 wyprawy na quadach Wyprawy na quadach w egipcie tylko dla grup powyżej 6 osób. Ceny uzależnione od terminu, zakwaterowania, ilości osób, programu wyprawy na quadach.

Informacje na telefon lub email

 

 


 

 Tunezja 7 dni                                                                1750 euro 1 osoba        7 dni
 tunezja quady

Niezapomniana przygoda przez piaski pustyni! Wyprawa na quadach Sahara!  Wspaniała przygoda w dzikich rejonach Tunezji. Przpeprawa przez serce pustyni... Wyprawa na quadach po pustyni dostarcza niesamowitych wrażeń i niezapomnianych wspomnień. Przeprawa przez piaski pustyni, Sahara quady, Sahara na quadach!

Na trasie:
Tataouine, Bir Aouine, Ksar Ghilane, Douz, Bir Soltan, Matmata, Chenini

 

Termin: cały rok

 

Przy grupach rabaty na quady w Kazimierz Dolny i quady Nałęczów

 

Proponujemy firmom zajmującym się organizacją imprez integracyjnych, szkoleń, innych, współpracę w zakresie wynajmu naszych quadów, samochodów terenowych i skuterów śnieżnych. Proponujemy dogodne warunki współpracy.

wypozyczalnia quadów Kazimierz Dolny, czterokolowce quady  Warszawa, łódź, lublin kazimierz dolny quady, nałęczów wypożyczalnia quadów, zwierzyniec, roztocze,, bialystok, mazury, zegrze, zalew zegrzynski, warszawy samochody terenowe, ukraina, quady  rumunia, karpaty, bieszczady, tatry, szczyrk, kazimierz dolny skutery sniezne, wirchomla, piwniczna quady, krynica gorska skutery quad, beskid zywiecki, zakopane quady , pieniny skutery sniezne, beskid slaski, karpaty, karkonosze, roztocze, skutery sniezne, zwierzyniec, zywiec, wisla, ustron, muszyna, quad szczawnica, kroscienko, rabka zdroj, skutery sniezne, quady mikołajki, giżycko, sniezka, kielce, gory swietokrzyskie, nowy targ, nowy sacz, ustrzyki gorne skutery, ustrzyki dolne off road , szczawnica, tylicz, zawoja, istebna, tylicz, poronin, bialy dunajec, stary sacz quady

 

Zapraszamy do FS wypożyczalnia skuterów śnieżnych  quadow samochodow terenowych 

quady - Lublin, Nałęczów quady, Janowiec, Roztocze, quady czterokołowce Kazimierz Dolny quady imprezy firmowe, snowmobile team building, incentive travel ...

kazimierz dolny quady
imprezy integracyjne
fun-ski.pl quady przyczepy24.pl imprezy dla firm skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl obozy narciarskie