" />
Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

 Ukraina

Rumunia

Gruzja

Maroko

Islandia

Egipt

Madagaskar

  

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się

Skutery śnieżne - 4 dniowy wyjazd z Energią dla firm

Data : 2012-01-30
quadyquadyquadyquadyquadyquadyquady

 

     W dniach 26 - 29 stycznia 2012 roku zorganizowaliśmy 4- dniowy wyjazd połączony z zabawą na skuterach śnieżnych i nauką jazdy na nartach dla naszego klienta - Energii dla firm.

Bogaty w atrakcje program, mnóstwo śniegu i słoneczna pogoda umilały nam każdy dzień wyprawy.

  
     Pierwszego dnia odebraliśmy grupę z Warszawy i ruszyliśmy w drogę do Piwnicznej. Po dotarciu na miejscu Goście mieli czas wolny na zakwaterowanie w hotelu i odpoczynek. Wieczorem natomiast czekał na uczestników kulig saniami po zaśnieżonych lasach Beskidów oraz grill z regionalnymi smakołykami.

   
    Drugiego dnia z samego rana zebraliśmy grupę i po szkoleniu z obsługi skuterów śnieżnych i zapoznaniu z zasadami bezpieczeństwa rozpoczęła sie wyprawa. Trasa biegła przez tereny leśne, liczne podjazdy z głębokim śniegiem, które nie raz sprawiały problemy kierującym, polany, gdzie przestrzeń nie miała końca. Mogliśmy podziwiać ze słowackiej strony gór szczyty Pienin i Tatr. Podczas wyprawy mogliśmy także obejrzeć krótki pokaz wyczynowej jazdy na skuterze jednego z instruktorów. Cała grupa miała okazję do dobrej zabawy!
Pod koniec wyprawy zabraliśmy uczestników na obiad w bacówce. Wieczorem natomiast był czas na odwiedzenie Nowego Sącza.

  
      Kolejnego dnia Goście również mieli czas poszaleć na skuterach śnieżnych lub pouczyć się jazdy na nartach pod okiem instruktorów na pobliskim stoku. Wieczorem natomiast zorganizowaliśmy wyjazd na baseny termalne do Popradu, które pozwoliły zrelaksować się po kilku dniach zimowej przygody. Na zakończenie pobytu w termach obejrzeliśmy przygotowany przez Aqua City pokaz laserów.

   
    Ostatni dzień to już zakończenie imprezy i powrót do Warszawy, ale mamy nadzieję, że niedługo znów spotkamy się z  grupą.

 

Dziękujemy uczestnikom za miłe chwile spędzone razem i wesołą atmosferę!

imprezy integracyjne
fun-ski.pl quady przyczepy24.pl imprezy dla firm skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl obozy narciarskie