" />
Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

 Ukraina

Rumunia

Gruzja

Maroko

Islandia

Egipt

Madagaskar

  

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się

Zimowa przygoda HBO - skutery śnieżne Zakopane

Data : 2012-03-06
quadyquadyquadyquadyquadyquadyquady

 

     Minął tydzień od zimowej imprezy na skuterach śnieżnych dla pracowników HBO, którą zorganizowaliśmy w okolicach Zakopanego. Śnieg, zaspy, terenowe łamigłówki i ponad 20 skuterów śnieżnych w akcji sprawiły, iż pomimo gęstej zawieruchy świetnie się razem bawiliśmy.

 

      Impreza rozpoczęła się przed południem. W drodzę na miejsce startu uczestnicy zostali zapoznani z programem wyprawy, podzieleni na grupy oraz otrzymali niezbędne wskazówki i sprzęt GPS. Po dotarciu do bazy w Witowie czekali już instruktorzy, którzy sprawnie przeprowadzili szkolenie z obsługi skuterów śnieżnych i ruszyli ze swoimi grupami w trasę.

 

      Każda z grup (czerwona, zielona i niebieska) miała opracowaną trasę przejazdu. W czasie trwania wyprawy zadaniem uczestników było odnalezienie łamigłówek oraz wykonanie specjalnych zadań.

 

     Tego dnia pogoda nas nie rozpieszczała. Ciągle padający stanowił znaczące utrudnienie w poszukiwaniach ukrytych wskazówek. Nie raz zdarzyło się, że ktoś wpadł prawie po pas w zaspy śnieżne. Wszystko jednak dodawało uroku i podnosiło adrenalinę.

 

    Po niespełna 3 h jazdy na skuterach śnieżnych wszystkie grupy spotkały się w wyznaczonym miejcu, aby wykonać zadanie finałowe. Z odnalezionych w punktach kontrolnych elementów i połączeniu ich ze sobą powstał napis, który uczestnicy mieli ułożyć za pomocą skuterów śnieżnych. Tajemniczym napisem okazał się napis HBO.

 

      Po wykonanym zadaniu wszyscy razem powróciliśmy do bazy i udaliśmy się do pobliskiej karczmy na obiad i chwilę relaksu.

 

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za dobrą, zimową zabawę!!!

imprezy integracyjne
fun-ski.pl quady przyczepy24.pl imprezy dla firm skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl obozy narciarskie