Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

 Ukraina

Rumunia

Gruzja

Maroko

Islandia

Egipt

Madagaskar

  

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się
Bułgaria wyprawy samochodami terenowymi. Bułgaria 4x4  jest miejscem, które ma wiele do zaoferowania: wspaniałe słońce, piękne plaże oraz krystalicznie czyste morze dla miłośników wypoczynku. Dla aktywnych turystów Bułgaria oferuje możliwość odkrycia pradawnych tradycji oraz smakowitej kuchni. Zapraszamy do udziału w off road 4x4 do Bułgaria samochodami terenowymi z imprezy4x4 !!

Wyprawa off road 4x4 - Bułgaria  2009 - Charakterystyka wyprawy:wyprawy samochodami terenowymi bulgaria

Naszą wyprawę samochodami terenowymi off road 4x4 rozpoczynamy od przejazdu stolicy kraju Sofii. Jest możliwość zwiedzania wspaniałych zabytków stolicy m.in. Sobór Aleksandra Newskiego, Cerkiew Św. Sofii, Pałac Carski. W niedalekiej odległości od miasta znajduje się  Riłski  Monastyr  - największy klasztor w Bułgarii.

Następnie kierujemy się w górskie tereny w kierunku miejscowości Borovets ( Borowiec).
Miejscowość ta leży na  wysokości 1350 m. n. p. m.  we wschodniej części masywu Riła.

Dalej podróżować będziemy samochodami terenowymi poprzez lasy iglaste do górskiej miejscowości Belmekel. Jest tu również wspaniałe jezioro o tej samej nazwie. Naszymi samochodami terenowymi 4x4  spróbujemy objechać ten malowniczy teren!

imprezy firmowe off road off-road 4x4 4wd ekspedycje samochody terenowe imprezy motywacyjne eventsNastępny region, który odwiedzimy jest region Rodopski. Słynie on z licznych źródeł mineralnych, a także z licznych kompleksów leśnych, terenów łowieckich i dzikości górskiego krajobrazu.
Podczas wyprawy off road 4x4 Bułgaria 4x4 odwiedzimy  miejscowość uzdrowiskową Velingrad. Jest to bardzo malowniczy teren na słynący z doskonałego klimatu oraz zdrowotnych źródeł  oraz wspaniałych Parków.
W następnym punktem naszej wyprawy jest przeprawa do mało znanej miejscowości Dospat o tradycyjnej kulturze z nutką wpływów orientalnych gdzie przemierzymy trasy wokół malowniczego jeziora.
Wyprawa off road to również przejazd uzdrowiskowymi Radikowo i Batak (nad jeziorem).  Jest to teren o spektakularnej urodzie, idealnie  dostosowany do wypraw typu off-road 4x4.

Podróżując samochodami terenowymi  4x4 wzdłuż rzeki  Devinska dostaniemy się do miasta Devin również znany z uzdrowiskowych źródeł. W okolicy miasta będzie możliwość przemierzania wspaniałych pobliskich wąwozów, lasów, a także zwiedzania jaskini oraz podziwiania wspaniałych formacji skalnych i rezerwatów z chronionymi i endemicznymi gatunkami
Nasi off -road ' owcy będą mieli możliwość zwiedzania najbardziej imponujących formacji krasowych Bułgarii  w Rhodopes jaskini Yagodina uformowanej poprzez rzekę  Buynova. Jest ona spektakularnym tworem o długości 10 km i zbudowanej z 5 poziomów.

Bułgaria urzeka malowniczym krajobrazem. W kraju tym można znaleźć niepowtarzalne miejsca o unikalnej przyrodzie, które sprawią iż wakacje staną się niezapomniane. Jednym z takich miejsc jest Trigrad, niewielka ale robiąca ogromne wrażenie miejscowość w Rodopach.
 Dla naszych off road 'owców proponujemy przejazd poprzez fantastyczny wąwóz, a także zwiedzanie Diabelskiego Gardła (  Devil's Throat ).  Z atrakcji, które nie są przyrodnicze, znajdziemy tutaj jedynie interesujący most, jeszcze z czasów rzymski. Trigrad to małe miasteczko, ale niezwykle położone.
Interesującym punkt naszej wyprawy Bułgaria off road 4x4 jest wizyta w Klasztorze Bachkovo (11-ty wiek), drugi pod względem wielkości klasztor w kraju z freskami z 17 wieku.
Samochody terenowe przewiozą nas również do Plovdiv, osada z czasów tureckich, a aktualnie drugie, po Sofii, miasto Bułgarii. Głównymi zabytkami tej części miasta są: rzymskie ruiny (mury i stadion), XVII-XIX-wieczna architektura, cerkwie: Św. Konstantego, Św. Heleny (ikony), Św. Bogurodzicy, Św. Mariny (znany ikonostas), meczety: Dżumaja i Imaret z XV w., tureckie łaźnie Czifte z XVI w.
Atrakcją Płowdiw są też muzea: archeologiczne, etnograficzne, przyrodnicze, Lamartine'a oraz rozległe parki na wzgórzach.

Na uwagę zasługuje również Stara Zagora, jedno z najstarszych miast w Bułgarii. Stara Zagora jest położona u podnóża Srednej Góry, łańcucha górskiego o wysokościach dochodzących do 1600 m n.p.m. Proponujemy przeprawy poprzez górskie drogi, aby podziwiać panoramę miasta.
Do najważniejszych atrakcji tej miejscowości należy kurort Starozagorskie Mineralne Banie, działający już od 1967 roku. Stara Zagora jest bardzo starym miastem, liczącym ponad 7 tysięcy lat. Założyli je Trakowie pod nazwą Beroe. Przez lata palona, wielokrotnie niszczona dziś przypomina bardzo nowoczesny ośrodek turystyczny ze znaczną ilością restauracji, hoteli, klubów i kawiarni. W okolicy zaś znajdziemy Park Ajazmo z zoo oraz prehistoryczne groby wraz z grobowcem tracki przyozdobionym malowidłami z III wieku p.n.e. Stara Zagora jest miastem łączącym historię i nowoczesność.

Często odwiedzana przez turystów zagranicznych jest tzw. Dolina Róż (kotliny: Kazanłycka i Karłowska), słynna z największych w świecie ogrodów różanych i lawendowych, międzynarodowego festiwalu folklorystycznego Święto Róż, zabytkowych miast: Kazanłyku (grobowiec tracki z IV- III w. p.n.e., Kałoferu, Karłowa (centrum destylacji olejku różanego), Sopotu, Klisury (wszędzie architektura z XVII-XVIII w.) i uzdrowisk: Karłowska Bania i Paweł Bania.
Nasza wyprawa off road 4x4 Bułgaria kończy się w stolicy kraju – Sofii.

    

Program jest ramowy, kolejność zwiedzania - uzależniona jest od preferencji Klientów - może ulec zmianie.

Zapraszamy do udziału w szkoleniach prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów off road. Podczas szkolenia zdobędziesz umiejętności i kwalifikacje pozwalające na bezpieczne i przyjemne uczestnictwo w naszych imprezach off road.
W naszej ofercie znajduje się również wypożyczalnia samochodów terenowych. Posiadamy pojazdy typu: Land Rover Defender, testowane podczas afrykańskego safari, co daje gwarancje niezawodnościi pewnej satysfakcji. Korzystając z naszych samochodów terenowych 4x4 gwarantujemy okazyjną cenę, która śmiało może konkurować z ofertą innych firm.

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty : wyprawy terenowe, ekspedycje offroad 4x4, safari, imprezy firmowe i integracyjne ...

Ekipa imprezy4x4 zaprasza na wyprawy off road 4x4!
   
imprezy integracyjne
fun-ski.pl quady przyczepy24.pl imprezy dla firm skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl obozy narciarskie